Aziz Kardeşlerim, Saygıdeğer Hemşerilerim;

   11 NİSAN 2005 yılında birlik ve beraberlik sevdası ile 7 kişi ile kurulan derneğimiz, bu gün 300’e yakın üyesi ile 10’uncu yılını karşılıyor.

   Memleketimizi ve üyelerimizi sosyal, kültürel ve ekonomik yönden layık oldukları yere taşıyabilmek hedefi ile var gücümüzle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

   Geriye dönüp baktığımızda derneğimizin nereden nereye geldiği, hayal bile edilemeyen güzellikleri gerçekleştirdiği ortadadır. Allah’ın izni ile birlik ve beraberliğimizi sürdürdüğümüz sürece başaramayacağımız hiçbir şey yoktur.

   Üyelerimiz ve ailelerinin tanışmaları, kaynaşmaları ve en mühimi gönül kapılarını birbirlerine açmaları ise en büyük kazancımız olmuştur. Sizlerin heyecanı ve duyarlılığı bizlere gelecek açısından ayrıca ümit veriyor ve memnun ediyor. Allah hepinizden razı olsun.

   Dernek çatısı altında, sosyal yardımlaşma ve dayanışma ruhunu daima diri tutacağız. Birbirimizi karşılıksız sadece Allah için severek kardeşlik içerisinde yaşamımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Yardıma ve ilgiye muhtaç kardeşlerimizin korunup gözetilmesi, yalnızlığa ve kimsesizliğe terk edilmemesi için onlara sahip çıkacağız. Özellikle geleceğimizin teminatı olan yöremiz gençlerinin memleketini, hemşerisini bilen ve seven; bu amaç ve doğrultuda yetişmeleri için sizlerle birlikte var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

   Bu duygu ve düşüncelerle bu kutsal çatı altında maddi ve manevi desteklerinizle dernek yönetimi olarak her zaman yanımızda olmanızı diliyor, yönetim ve denetim kurulu üyesi arkadaşlarım adına esenlik ve başarılar temennisi ile hepinizi Allah’a emanet ediyorum.

Saygılarımla.

Abdullah EROĞLU

Yönetim Kurulu Başkanı

Müzik