6.olagan kurul
 

MER-DER

6. OLAĞAN GENEL KURULU

 

Kırşehir Kaman Savcılı Meryemkaşı Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğimizin 6.Olağan Genel Kurul Toplantısı Dernek Merkezimizde yapıldı. Genel Kurulumuz Divan Heyetine Ramazan EMENİ, Mustafa IŞIK ve Oktay EMENİ’NİN seçilmesi ve divanın yerini almasıyla başladı. Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu Genel Sekreter Kadir ŞAHİN, Gelir-Gider Hesapları Başkan Abdullah EROĞLU ve Denetim Kurulu Raporu Kurul Başkanı İsmet ŞAHİN tarafından okundu. Müzakereler sonucu yönetim ve denetim kurulu oy birliği ile ibra edildi. Yapılan oylamada üye aidatlarının aynen aylık 5 (Beş) TL Yıllık 60 (Altmış) TL olarak devam etmesine karar verildi.

 

Yönetim Kurulu Asil Üyeliklerine

Abdullah EROĞLU, Dursun ARDIÇ, Erdem ŞAHİN, Ergün EMİRDOĞAN,  Şaban KAPLAN, Saim AVŞAR ve Yaşar SELÇUK

Yönetim Kurulu Yedek Üyeliklerine 

Abdullah SATILMIŞ, İmdat KARAKILIÇ, Cevdet ER, Hüseyin ÇAKIR, Cevdet KIZILKOCA, İlhan EMENİ ve Şemsettin İLBEY

Denetim Kurulu Asil Üyeliklerine

Atilla EVLİYAOĞLU, Ramazan EMENİ ve Murat ERTUĞRUL

Denetim Kurulu Yedek Üyeliklerine

Ayhan YILDIRIM, Muammer EROĞLU ve Adnan DEMİREL

Üst Birlik Asil Üyeliklerine

Mahmut EMİRDOĞAN, Kadir ŞAHİN, Ayhan YILDIRIM, Ramazan EMENİ ve Mustafa IŞIK

Üst Birlik Yedek Üyeliklerine

Hüseyin ŞAHİN, Cevdet ER, İlhan EMENİ, Murat AYDOĞAN ve Dursun ARDIÇ Genel Kurul tarafından oy birliği ile seçildiler.

 

Dernek Başkanımız Abdullah EROĞLU genel kurulun sonunda üyelerimize hitaben yaptığı konuşmada, üyelerimizin gösterdiği ilgi ve desteğe teşekkür ederek derneğimiz için tarihi ve anlamlı bir günü tekrar yaşadıklarını belirtti.

Üyelerimizin bu kutsal çatı altında bir araya gelmeleri, hayırlı kararlara imza atmaları ve 11 yıllık süreçte örnek alınacak birlik ve beraberliği tesis etmelerinin gurur verici olduğunu ifade etti.

Dernek yönetimine oy birliği ile seçilen tüm arkadaşlarımızla aynı heyecan, disiplin ve ibadet aşkı ile köyümüze ve üyelerimize hizmete devam edeceğiz diyerek; yönetim, denetim ve üst birlik temsilcileri adına herkese teşekkür etti.  22 KASIM 2015 PAZAR

 

FOTOĞRAFLAR

 

 

Müzik